Módní avantgarda i Ford Capri. Annet Charitonová vydává nový klip

Novinky a zprávy

Praha: Známá česká youtuberka a blogerka Annet Charitonová vydává nový singl Pryč a s ním i netradiční videoklip. Hudební videoklip podtrhuje náladu písně a objeví se v něm kromě legendárního Fordu Capri i zpěvaččino československé pojetí avantgardní módy.

Poslední hit Annet Charitonové z roku 2016 TAKTOMABYT, který nazpívala společně s Benem Cristovao má na svém kontě už pět milionů zhlédnutí. Další singl vychází po více než roční pauze. „Během téhle pauzy jsem se věnovala navrhování – vytvořila jsem například svou kolekci batohů a ledvinek. Začala jsem dělat brazilské jiu jitsu, což je teď můj oblíbený způsob meditace. Taky jsem se však učila psát texty v češtině, doufám, že jsem se i v tomhle směru posunula dopředu,“ říká Charitonová.

O zvukovou složku skladby se postaral producent Osama Verse z The Glowsticks. Na klipu pracoval tým produkce Histogram Films. Společně s kreativním týmem se do režisérského křesla posadil Jan Berghauer. Obraz měl pak na starost kameraman Filip Blažek. K dokonalosti také připsěli stylistka Anna Bolha, make-up artistka Terezien Jim (MAC) a hair stylista Daniel Pašek.

Už v březnu Annet odcestuje do Toronta za Osamou Verse, kde nahrají několik skladeb pro její plánované EP. Ještě tento rok tak posluchači a fanoušci mohou očekávat nová hudební přerkvapení.


Média, která o videoklipu Pryč již napsala:

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.
x

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Souhlasím Nesouhlasím Ochrana soukromí