Novinky

Zeptali jsme se umělé inteligence, jaké vánoční filmy by si pustil Ježíšek v roce 2022

Zeptali jsme se umělé inteligence, jaké vánoční filmy by si pustil Ježíšek, kdyby žil v roce 2022 a nemusel by nosit dárky. Je opravdu pozoruhodné, jaký vkus má umělá inteligence. Potkáte se s ní v nějakých filmech?
Sdílejte dřív než ostatní!
Je opravdu pozoruhodné, jaký vkus má umělá inteligence. Zeptali jsme se OpenAI, jaké by si podle ní pustil Ježíšek české a československé vánoční filmy, kdyby nemusel nosit dárky. Potkáte se s ní ve vkusu nějakých filmů?
Aspoň, že se omluvil...

Ježíšek je symbolem lásky, daru a dobroty, a proto by si určitě rád pustil nějaké vánoční filmy plné těchto hodnot. Pokud by žil v roce 2022, měl by určitě na výběr z mnoha skvělých českých a československých vánočních filmů.

Jedním z nejlepších vánočních filmů, které by si Ježíšek mohl pustit, by určitě byl "Čertí brko". Tento film z roku 2016 se točí kolem malého Honzíka, který je unesen čertem a musí se s ním vydat na cestu plnou dobrodružství, aby mohl být zase svobodný. Tento film je plný vtipných scén a dojemných okamžiků, které osloví celou rodinu.

Dalším skvělým vánočním filmem, který by si Ježíšek mohl pustit, je "Vánoční příběh". Tento film z roku 1974 vypráví příběh malého chlapce, který se snaží zachránit svůj dům před exekutorem a zároveň si splnit svůj vánoční přání. Tento film je plný vtipných scén a dojemných momentů, které vám ukážou, jak moc jsou vánoční svátky o rodině a přátelství.

A pokud by si Ježíšek chtěl pustit nějaký vánoční film plný magie a tajemna, mohl by zvolit "Tři vetřelci". Tento film z roku 2018 se točí kolem tří bratrů, kteří se vydají na cestu do vánočního světa, aby zachránili Vánoce. Tento film je plný vtipných scén a dobrodružství, které osloví celou rodinu.

A konečně, pokud by si Ježíšek chtěl pustit nějaký vánoční film s trochou napětí a záhady, mohl by zvolit "Příběh" Tento film z roku 1983 se točí kolem malého kluka, který zjistí, že Vánoce zmizely a musí se spojit se svými kamarády, aby je zachránil. Tento film je plný napětí a dobrodružství, které vás bude bavit až do posledního okamžiku.

Všechny tyto filmy jsou skvělými příklady toho, jaké vánoční filmy by si mohl Ježíšek pustit, pokud by žil v roce 2022. Ať už dáváte přednost vánočním komediím, rodinným filmům nebo dobrodružným vánočním příběhům, v těchto filmech najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili svátky plnými doušky. Takže si je nenechte ujít a užijte si tyto filmy s celou rodinou.

Tady musím vstoupit do vyprávění. Nemohl jsem si Vánoční příběh, Tři vetřelce a Příběh vůbec vybavit, dohledat, prostě nic. Tak jsem se musel doptat. A zjistil jsem, že si ChatGPT začalo trochu vymýšlet.

Proč jsme se rozhodli do letošního vánočního poselství zapojit umělou inteligenci?

Mnozí nás znáte jako vyznavače poctivého filmového řemesla. To ale neznamená, že jsme se zasekli v roce 1927. Rádi objevujeme nové technologie a propojujeme je do naší audiovizuální tvorby. Líbí se nám, že spoluprací s umělou inteligencí mohou vzniknout opravdu unikátní díla, která jsou i umělecky hodnotná. Věříme, že se správnou synergií s AI můžeme mít náskok před konkurencí.

Tak co? Zkusíte s námi do dalšího projektu zapojit umělou inteligenci? Napište nám, už se těšíme!

Nepřehlédněte