Odbavujeme rychle

Není důležité vyhrát, ale dobře u toho vypadat

Fotografie je náš každodenní chléb. I filmy a reklamy vznikají nejdříve ve fotografiích. Spolehněte se na nás, že zachytíme přesně to, co potřebujete.

3 kroky k fotce či 2D grafice

Žádné komplikované procesy. Fotografování má jasně dané postupy už skoro dvě století.

Produktovky, firemní portrétovky, eventovky...

Histogram má více spolupracujících fotografů a fotografek a každý se specializuje na něco trochu jiného. Nezáleží tak na kategorii fotografie, kterou potřebujete, vždy dostanete profíka.

Firemní a komerční fotografie

Nebojte se odlišit od konkurence jiným stylem fotografie. Připravíme vám kromě samotných fotografií i koncept. Tak, jako jsme to udělali třeba pro centrum Abaceda. Samozřejmě umíme jet i podle vašeho zadání a fahrplanu – jako jsme to dělali pro Google, Kiwi nebo Liftago.

Produktová fotka nemusí být nudná

Zaujmout v internetovém obchodě musíte zejména fotografiemi. Osobním šarmem vám to asi nevyjde. Ale naštěstí máte nás, protože my vám nafotíme kromě fotek na bílém pozadí i ty, které bude mít Heuréka jako úvodní.

Interiéry všeho druhu

Nejen pro realitní kanceláře připravíme interiérové (i exteriérové) fotografie. Zkušenosti máme i z výstavních prostor nebo výrobních linek. Dokážeme naši práci přizpůsobit časově a nenarušit tak běžnou pracovní dobu místa. Pro realitní fotografie vám zařídíme i ukázkové dovybavení místa podle domluvy se scénografem.

Orientační ceník

Fotografie vás přesvědčili, ale chtěli byste také vidět nějaké ceny? Rozumíme, a proto jsme se tu rozhodli nahodit orientační ceník i za cenu znevýhodnění před konkurencí.

Fotografie

Neumíme vám nacenit auto, když nevíme, jestli chcete městské nebo 4x4 s elektromotorem. Napište nám co nejvíce o zamýšleném projektu a my vám vytvoříme přesnější cenovou nabídku.

Denní focení – 16.000 Kč
Firemní portréty/interéry
Eventy (bývají i levnější)
Výstavní prostory
Lookbook a imagovky
Postprodukce a archivace
Projektové focení – 30.000 Kč
Reklamní kampaně
Série realitních fotografií
Dlouhodobý projekt
Vícečlenný tým k dispozici

Cena je orientační, nezávazná a bez DPH 21 %. Změny jsou vyhrazeny.