From Histogram With Love

Už několikrát jsme při našich projektech zjistili, že nejen zákazníci eshopů stráví na stránce „O nás“ docela dost času. Proto jsme pro vás vyšperkovali tuhle stránku. Píšeme vám tu o tom, jak jsme se potkali, jak jsme se dostali k filmu a reklamě a co nás čeká.

Je trochu předčasné mluvit o historii, protože naše společnost vznikla v roce 2014. Rozhodli jsme se tak několik let poté, co jsme usoudili, že nás jednou film bude pravděpodobně živit. Začínali jsme ještě jako internetový obchod, který nabízel velmi širokou škálu filmového materiálu – od kinofilmů, přes speciální 110 film až po filmové pásy Kodak nebo Fujifilm. Současně jsme vedle tohoto materiálu nabízeli i tvorbu videí na míru. Boom videí na sociálních sítích a stále větší popularita „mít vlastní firemní video“ zvyšovali poptávku více a více. Když jsme zjistili, že si musíme vybrat mezi eshopem a tvorbou videí, měli jsme jasno: „Eshop s radostí přenecháme konkurenci.“ A tak se také stalo. Doprodali jsme většinu materiálu. A od té doby už se výhradně zaměřujeme pouze na tvorbu audio/vizuálních děl, grafiku nebo obsah. Máme kromě inhouse lidí spoustu skvělých spolupracovníků od rekvizitářů a kuchařů až po režiséry a kameramany. V postprodukci pak šikovné afterefektaře a grafičky.

Většina z nás se totiž potkala ještě na střední škole. Můžeme tak s radostí říct, že jsme opravdu specializovaní – vystudovali jsme Střední průmyslovou školu sdělovací techniky v Panské ulici v Praze. A kdo nestudoval zrovna tuhle školu, tak má jinou – tu nejlepší pro svůj obor. Vzhledem k tomu, že nám nízký věkový průměr kazí snad jenom náš fotograf Honza :-), tak se snažíme přinést do světa reklamy něco nového. Pláčeme nad nejednotou devadeástkových cedulí a bolí nás oči z odfláknutého obsahu na sociálních sítích.

Do budoucna bychom rádi rozšířili možnosti reklamy a hlavně náš tým. Pracujeme na několika vlastních projektech a chceme, aby to tak zůstalo. Věříme, že tu ještě nějaký pátek budeme; a to hlavně díky vám!

Lukáš Řezník, tzv. CEO

Jezdíme pravidelně do Polska na Camerimage Festival

Web festivalu

Točíme i pro sebe. Pro radost nebo pro katedru. Baví nás to!

Katedra FMK na UTB 🙂

Naše crew

Chtěli jsme sem nejdříve z legrace nahrát fotky z občanek, ale pak jsme si řekli, že radši ještě chvíli počkáme a nafotíme hezké medailonky. Tímto se tedy omlouváme za neúplnost fotek našeho týmu.


Zodpovídá za všechno. Hlavně tedy za provoz a komunikaci nejen s klienty.


Lukáš Řezník

Jednatel


Šéf kamerového týmu a fanoušek hudby 50. až 90. let.

Filip Blažek

Head of Camera Dpt.


Hlava fotografů. Velmi pozitivní a znalostmi oplývající člověk a učitel.


Jan Berghauer

Head of Photo Dpt.

Ukážeme vám, jak to u nás chodí!

Víme, že reklama stojí hodně peněz. A také víme, že se vám může námi navržená cena zdát hodně za dva natáčecí dny. Proto vás zveme k nám, abyste se podívali pod pokličku toho, co děláme. A poznali tak, že natáčení není jenom jeden den ve studiu. Mimochodem, máme fakt dobrou kávu… Ale fakt dobrou!

Domluvit termín