• Kancelář: +420 277 278 654

  • Provozní doba: Po-Pá 9.00-17.30

Menu Close

Důležité bylo vytvořit reklamu, která v zahraničních televizích nezapadne a zároveň neurazí jakoukoliv kulturu společnosti dané země.

 

Lukáš Řezník – executive producer

Společnost Maternia, která na tuzemském trhu provozuje internetový obchod VašeČočky.cz, má ve svém obchodním portfoliu hned několik jazykových mutací čočkového eshopu. Zákazníci v Česku eshop znají, společnost ale o sobě potřebovala dát vědět i na zahraničním trhu, kam se chystala vstoupit.

Jsem si jistý, že jsme vytvořili obrazově srozumitelnou reklamu.

Filip Blažek – kameraman

Natáčení

Natáčecí den probíhal ve skvělé restauraci OPUS poblíž dlouhé Vinohradské ulice. Od rána šlo všechno jako po másle. Marketingový ředitel společnosti nám později napsal:

„Udělal jsem si jasno v tom, jak má vypadat profesionální tvorba reklamního spotu.“ Hlavních rolí se ve třicetivteřinovém spotu ujala Alena Mudrová, Václav Šanda a David Tilšer.

 

Královský catering

Kromě perfektní spolupráce náš tým umí výborně ještě jednu věc – jíst. A protože jsme natáčeli v restauraci, catering byl opravdu výborný. Můžete nám závidět. 

Ale teď už se můžete podívat na fotky z natáčení.

Říct hercům vtip před klapkou vás ochromí zhruba na 15 minut.
Kontrola kvality je důležitá. Jako v obchodech s potravinami. Ale my to děláme poctivěji.
Když máte na placu čtyři Adamy, musíte je rozlišit tejpou.
Hovory z kostymérny.

Ještě by bylo slušné poděkovat na tomto místě tvůrcům.

Jsme sehraný tým.

Za režii děkujeme Vaškovi Hulešovi a jeho asistentovi Adamovi Karáskovi. Za kompletní vedení projektu si děkuji sám sobě (Lukáš Řezník). Za kamerový tým děkujeme Filipovi Blažkovi, jednotlivě pak Adamovi Černichovi jako asistentovi kamery. Děkujeme Gripákům Davidovi Městeckému, Aleši Pokornému i Adamovi Špánkovi za světla. O scénu se starala Polina Akhmetzhanová, za což jí patří díky. Zuzce Slezákové děkujeme za makeup a vlasy. Děkujeme i do postprodukce: za hudbu Pavlovi Vrtělovi, za střih Honzovi Daňkovi a za VFX Zdeňkovi Pavelkovi. Děkujeme Danielovi Schmidovi za barevné korekce. A za tyhle fotky Evče Sovkové.

Díky za plná břicha patří i obsluze restaurace OPUS. Děkujeme i všem dalším ze společnosti Maternia, kteří s námi dobrovolně strávili neděli.

Děkujeme i městským strážníkům, že byli při pokutování mírní a za parkování na modré nám udělili pouze 500korunovou sankci.

„Udržte si kvalitu jakou jste nastolili, byla radost s vámi spolupracovat.“

– Tomáš Bártek, Maternia, s.r.o.

Leave a Reply

Your email address will not be published.