Od produktovky, přes realitky až po firemní portréty

Komerční fotografie je disciplína, ve které musíte být pečliví a umět se odlišit od konkurence. Kvalitní fotky prodají lépe než fotky na kalkulačku.

Komerční fotografie
Kreativita na prvním místě

Víme, že firemní fotografie musí být dobře řemeslně zvládnuté, ale naše přidaná hodnota je kreativita. Zamyslíme se totiž nad vaší cílovkou – pro koho fotky děláme – než vás postavíme před objektiv.

Produktové fotky

Pro někoho možná nudná práce, pro nás příležitost vyzkoušet něco jiného než bílé pozadí. Navíc umíme u pravidelných zákazníků proces pořizování produktovek hezky zautomatizovat.

Portréty a prostory

Představte vašim zákazníkům váš tým a prostory v nejlepším světle. Umíme nafotit třídírnu semen stromů i cukrárenskou dílnu poutavě.

Prodej nemovitostí

Fotografie na trhu nemovitostí se za posledních 5 let výrazně posunuli, tak nezůstávejte pozadu, když prodáváte nemovitost za několik milionů.

České startupy pro Google

Google v roce 2018 spustil platformu Startup with Google i pro Českou republiku. Objeli jsme proto nejznámější české startupy, jako například Kiwi, Gamee nebo Liftago, a nafotili je v jejich přirozeném prostředí pro ilustraci na projektové stránce Googlu.

Produktové fotky s nápadem

Víme, že bílé pozadí je must-have pro srovnávače a vyhledávače. Ale víte, že netuctové produktovky zaujmou zákazníky více? A když k tomu ještě přidáte video, máte zákazníka na své straně.

Máme i další řešení

Spousta otázek? Máme na ně odpovědi!

Fotíte nebo točíte svatby?
Můžu se u vás vyfotit na pas?
Kolik stojí natočení 30s televizní reklamy?
Pronajímáte filmovou/fotografickou techniku?
Kde si můžu vyzvednout objednané zboží?
Je možné u vás objednat mediální prostor?
Jste plátci DPH?