madi-robson-113926-unsplash-1280x500

Pomáháme, protože můžeme

Každý z nás by jednou mohl potřebovat pomoc od člověka, kterého nezná. A protože můžeme, rozhodli jsme se pomáhat. Nepomáháme jen finančními prostředky, ale také vlastní silou nebo krví. Víme, že je na světě spousta lidí nebo zvířat, kteří potřebují pomoc. Nedokážeme pomoci všem, ale můžeme přiložit ruku k dílu. Pojďte s námi do toho.

Zodpovědnost na úrovni

Někdy nás natáčení přivede do obcí, kde nás možná rádi nevidí. Věřte ale, že děláme vše proto, abychom si vás neznepřátelili. Mimo jiné dbáme i na to, abychom nepodpořili mýtus o filmařích — „zůstane po nich akorát nepořádek“. Každý natáčecí plac po sobě uklízíme a dáváme do původního stavu.

Natáčeli jsme ve vaší obci?

Odměnou za to, že jste nás nechali natáčet u vás, vám nabízíme toto: připravíme pro vaši obec webové stránky se super fotkami. A to zcela zdarma nebo za úplné minimum. Pokud máte zájem, napište Lukášovi na lukas@histogram.cz.

Kde se snažíme pomáhat?

Neříkáme, že každý z nás podporuje všechny. Máme spíše strategii, že pomůžeme tomu, komu si myslíme, že je potřeba. Kolegům to pak řekneme a třeba se, byť jednorázově, připojí. Zkuste to s námi. Podívejte se, koho už jsme podpořili.

Lékaři bez hranic

Všechen náš obdiv patří organizaci Lékaři bez hranic. Tito lidé si zaslouží naše velké díky proto, co dělají a přitom by vůbec nemuseli. Díky nim je svět zdravější a války mají méně zraněných a mrtvých. Pomozte jim také.

Darovat

Reportéři bez hranic

Nejen zdraví fyzické, ale i duševní je důležité. Chceme pomoci těm, kteří hlídají svobodu za nás. Těm, kteří se perou s těmi, co chtějí vládnout světu. Podporujeme kromě mezinárodních také naše lokální novináře.

Podpořit RSF

Člověk v tísni

Člověk v tísni je naše srdcovka. Tuto neziskovou organizaci založili skvělí lidé a věnují se jí spousta dalších prima lidí. Pomáhají tam, kde je zrovna třeba. Doma i v zahraničí. Dětem i dospělým. Zvířatům i demokracii. Pomozte jim dál pomáhat.

Darujte